
Pedrollo BCm 15/50, Фекальний насос кабель 10м Італія
- В наявності
25 463 ₴
17 824 ₴
Погрудкові насоси BC Рекомендується відводу брудних і стічних вод у побутовому, громадському та промисловому секторах. Оприлюднені ДВУХКАНАЛЬНИМ робочим колесом, що дозволяє перекачувати рідини з твердими тілами до 50 мм із коротким волоком.
Вони підходять для транспортування стічних вод і нечистот, стічних вод, води, змішаної з брудом, у таких цілях, як доми відпочинку, вілли, доми на одну сім’ю.
Ці насоси відрізняються своєю міцністю, особливо в стаціонарних установах з автоматичним управлінням.
Тип рідини: Брудна вода
Використання: побутове, цивільне, промислове
Використання: подушка, дренаж, оброблювач злегка брудної води
Типологія: тужливі
Об' єм послуг:
- Швидкодія до 850 л/мін (51,0 м3/ч)
- Напор до 17 м
Обмеження використання:
- Температура рідини до +40 градусів
- Глибина використання нижче рівня води до 5 м
- Проходження вишуканих частинок до ha 50 мм
- Мінімальне занурення для постійного режиму роботи:
- 290 мм для BC 10/50-ST
- 330 мм для BC 15/50-ST
- 360 мм для BC 20/50-ST
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 14 м |
| Пропускна здатність | 48 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 17 824 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмована упаковка



