Дренажний насос Dab Nova, 300 - SV (Q-12м.куб/год Н - 7,18м)
- В наявності
- Код: 60194400
9 615 ₴
+380 (97) 931-81-59
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Призначення. Розроблено спеціально для індивідуальних систем дренажу та водовідведення, в тому числі і фекальних вод.
Особливості. Ущільнення валу – масляна камера з двома сальниковими ущільненнями. Двигуни однофазних моделей обладнані вбудованим конденсатором і тепловим вимикачем. Для трифазних двигунів необхідно передбачити зовнішній захист від перевантаження. Моделі з індексом "М-А" додатково обладнані поплавковим вимикачем.
Основні матеріали. Гідравлічний корпус, робоче колесо, верхня кришка і грати на всмоктуванні – технополімер; герметичний кожух двигуна, вал і кріпильні гвинти – нержавіюча сталь; сальникові ущільнення валу – NRB.
Особливості. Ущільнення валу – масляна камера з двома сальниковими ущільненнями. Двигуни однофазних моделей обладнані вбудованим конденсатором і тепловим вимикачем. Для трифазних двигунів необхідно передбачити зовнішній захист від перевантаження. Моделі з індексом "М-А" додатково обладнані поплавковим вимикачем.
Основні матеріали. Гідравлічний корпус, робоче колесо, верхня кришка і грати на всмоктуванні – технополімер; герметичний кожух двигуна, вал і кріпильні гвинти – нержавіюча сталь; сальникові ущільнення валу – NRB.
- Робочий діапазон. Продуктивність: від 0,3 до 16 куб. м/год, напір: до 10,2 м водяного стовпа.
- Максимальний робочий тиск: максимальна глибина занурення – 7 м.
- Перекачувана рідина. Склад: для Nova – дренажні та стічні води без довговолокнистих включень, для Feka – дренажні та зливові води з септиків і вигрібних ям. Температура: від 0°С до +35°С.
- Монтаж. Вал двигуна у вертикальному положенні. При тривалій роботі насос може перебувати в не повністю зануреному положенні до рівня верхньої кришки.
- Стандартне електроживлення: 1x230 В, 3x400 Ст.
- Ступінь захисту: IP 68.
- Клас ізоляції: F
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Вага | 4.6 кг |
| Виробник | DAB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 7.18 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 615 ₴



