SAR — автоматичні станції для накопичення та підіймання стічних вод.
Ці станції ідеальні для підіймання стічних вод, якщо встановлення розташовується нижче рівня каналізаційної мережі. Пропонуються ємності 40, 100, 250, 550 літрів. Усі ємності обладнані герметичною кришкою для запобігання витіканню рідини або газу. Температура рідини може досягати +40 °C. Це обмеження зумовлене характеристиками занурювальних насосів, встановлених усередині бака. Забороняється використання у вибухобезпечних приміщеннях і для перекачування вогненебезпечних рідин.
Комплектуючі вироби
• 550-літровий поліетиленовий бак із кришкою
• Два однофазні насоси
• Пульт керування
• Три поплавцеві вимикачі для:
1) альтернативного запуску одного з двох насосів
2) верхнього рівня для запуску обох насосів
3) нижнього рівня для вимкнення насосів
• Штуцери для підводяльної труби Ø 110, що відводить і сапунний патрубки 50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10.7 м |
| Пропускна здатність | 30 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 970 мм |
| Висота | 715 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
- Ціна: 152 409 ₴




