
Насос фекальний заглибний Pedrollo MC 30/50
- В наявності
55 311 ₴
38 718 ₴
+380 (97) 931-81-59
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
"ДВУКАНАЛЬНИЙ" Заглибний электронасос для каналізаційних вод
Електронасоси серії MC виготовлені з чавуну, чималої товщини, ці насоси вирізняються надзвичайною міцністю і стійкістю до абразивного впливу, а також довговічністю, обладнані ДВХКАНАЛЬНИМ робочим колесом із неіржавкої сталі, що забезпечує перекачування рідин із наявністю у суспензії коротковолокнистих твердих частинок. Ці насоси особливо рекомендовані для підіймання стічних і каналізаційних вод, вод у суміші з брудом, ґрунтових і поверхневих вод на таких об'єктах, як житлові будинки, громадські будівлі, промислові підприємства, багатоярусні гаражі, підземні гаражі, зони мийки та ін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний напір | 11.5 м |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Пропускна здатність | 96 куб. м/год |
| Діаметр перекачуваних частинок | 70 мм |
| Установка насоса | Вертикальна |
| Якість води | Брудна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 718 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



