
Насос для каналізації фекальний Pedrollo MC 20/50
- В наявності
53 462 ₴
37 423 ₴
"ДВУКАНАЛЬНИЙ" Заглибний электронасос для каналізаційних вод
Електронасоси серії MC виготовлені з чавуну, чималої товщини, ці насоси вирізняються надзвичайною міцністю і стійкістю до абразивного впливу, а також довговічністю, обладнані ДВХКАНАЛЬНИМ робочим колесом із неіржавкої сталі, що забезпечує перекачування рідин із наявністю у суспензії коротковолокнистих твердих частинок. Ці насоси особливо рекомендовані для підіймання стічних і каналізаційних вод, вод у суміші з брудом, ґрунтових і поверхневих вод на таких об'єктах, як житлові будинки, громадські будівлі, промислові підприємства, багатоярусні гаражі, підземні гаражі, зони мийки та ін.
• Кабель живлення: у типовій комплектації 10 метрів
Робоче колесо: двоканальне з нержавіючої сталі прицезійного литва AISI 304
• Вал: нержавіюча сталь AISI 431
• Серійна комплектація однофазних версій:
– Зовнішній поплавок
– Електричний пульт
– Конденсатор (в електричному пульті)
– Термозахист, умонтований в обмотку
Для однофазних електродвигунів потужністю 2,2 кВт термозахист, умонтований в обмотку
електродвигуна, необхідно приєднати до зовнішнього електричного пульта
• Серійна комплектація трифазних версій:
Для трифазних електродвигунів три термозахисти, послідовно вмонтовані в обвитку електродвигуна,
необхідно приєднати до зовнішнього електричного пульта
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 22 м |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вид насоса | Фекальний |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 66 куб. м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Продуктивність м3/год: | 54 |
- Ціна: 37 423 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



