

DAB A 80/180 XM Циркуляційний насос з мокрим ротором для невеликих систем опалення
- В наявності
- Код: 505806041
16 905 ₴
Насоси DAB A 80/180XM серії А для невеликих систем опалення колективного користування.Монобальне виконання насоса. Гідравтична частина з чугуна, корпус двигуна — штампований алюміній. Робоче колесо виготовлене з технополімеру. Вал двигуна з нержавіючої сталі обертається в графітових підшипниках ковзання, що змочуються перекачованою рідиною. Флацьові патрубки (різьбові у серії А) мають різьблені штуцери для з’єднання манометрів. Захисна оболонка рота, шкірки статора і ущільнений фланець виготовлені з нержавіючої сталі. Керамічний наполегливий підшипник.
Кольцеве ущільнення — синтетичний каучук (EPDM). Лаунь — це пробка для виробництва повітря.
Двополюсний асинхронний двигун з мокрим ротором має три швидкості обертання. Однофазний двигун має вбудований тепловий вимикач.
Степінь захисту: відповідає IP 44
Категорія ізоляції: F
Кабельний ввід: PG 11
Вимоги до перекачованої рідини насосом для опалення:
Чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в’язка, хімічно нейтральна, за характеристиками близька до води (максимальне вміст глізоля — 30%).
Встановлення: вал двигуна в горизонтальному положенні.
Робочий діапазон. Швидкодія: від 1 до 12 куб.м./ч, напір - до 11 м. водяного стовпчика.
Максимальний робочий тиск: 10 бар.
Основні матеріалиГідравлічний корпус — чугун, робоче колесо — технополімер, ротор — нержавіюча сталь, ущільнення — EPDM.
СпеціальніПідшипники двигуна змащуються рідиною, яку перекачують. Мозаїки однофазних моделей не потребують додаткового захисту від перевантаження, мають три швидкості обертання двигуна. Для двигунів трьохфазних моделей потрібно визначити зовнішній захист від перевантаження. Трифазні двигуни мають дві швидкості обертання. Зручні моделі мають вбудований зворотний клапан.
Монтаж Вал двигуна в горизонтальному положенні.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | DAB |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 8.2 м |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Тип приєднання | Муфтове |
- Ціна: 16 905 ₴



