
Каналізація автономна SAR 250-BCm 15/50 (250 літрів)
- В наявності
82 729 ₴
SAR — автоматичні станції для накопичення та підіймання стічних вод.
Ці станції ідеальні для підіймання стічних вод, якщо встановлення розташовується нижче рівня каналізаційної мережі. Пропонуються ємності 40, 100, 250, 550 літрів. Всі ємності обладнані герметичною кришкою для запобігання витоку рідини або газу. Температура рідини може досягати +40 °C. Це обмеження зумовлене характеристиками занурювальних насосів, встановлених усередині бака. Забороняється використання у вибухобезпечних приміщеннях і для перекачування вогненебезпечних рідин.
Комплектуючі вироби
• 250-літровий поліетиленовий бак із кришкою
• Однофазний насос із поплавцевим вимикачем, кабелем 5 метрів із вилкою Шуко
• Штуцери для підводяльної труби Ø 110, що відводить і сапунний патрубки 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний напір | 14 м |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Вода з домішками, Каналізаційні речовини |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Висота | 715 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Пропускна здатність | 45 м.куб/год |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Якість води | Брудна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 82 729 ₴



