

Свердловинний насос 3дюйма Н-92м Q-2.7м3/год 3FRESH 950 (кабель 40м) (UA)
- В наявності
- Код: 0549RU36
8 822 ₴
+380 (97) 931-81-59
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електронасоси відцентрові багатоступінчасті свердловинні серії FRESH
Гарантія 400 днів
Галузь застосування
Електронасоси відцентрові багатоступінчасті свердловинні серії FRESH призначені для подачі води зі свердловин із внутрішнім діаметром 85 мм та більше, колодязів, цистерн та відкритих водойм. Можуть застосовуватися для використання в системах водопостачання при-ватних будинків, фермерських господарств, у системах мийного обладнання, в системах поливу в садівництві.
- Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності і хімічної активності
- Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
- Показник рН 6,5 - 9,5
- Зміст механічних домішок, не більше 50 г / м3
- Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм
- Максимальна температура рідини: +35 °С
Конструктивні характеристики
- Патрубок напірний з чавуну з катафорезним покриттям
- Корпус насосної камери з нержавіючої сталі
- Колесо робоче - плаваюче, відцентрове, закритого типу, виконане з ацетатної смоли
- Фланець з чавуну з катафорезним покриттям
- Вали двигуна і насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304
- Елементи кріплення, корпус електродвигуна з нержавіючої сталі
- Ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304
- Покращений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальним відбійником
- Укомплектований спеціальної муфтою для герметичного з'єднання кабелю електродвигуна з кабелем електроживлення - 20,30,40,50м
Електродвигун
- Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений
- Ступінь захисту IPХ8
- Клас ізоляції В
- Однофазное виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором і вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина занурення | 40 м |
| Максимальний напір | 92 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Виробник | Rudes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 822 ₴



