


Насос для свердловини Н-77 м, 4 м3/час Насоси + FOCUS 2-55 (кабель 50 м + трос).
- В наявності
- Код: 8572NP03
9 034 ₴
+380 (97) 931-81-59
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Робочі колеса цього насоса виготовлені плавального типу з ацетатної смоли, завдяки чому насос можна використовувати на свердловинах із великим вмістом піску або для подавання води з річки.
Насос Насоси + FOCUS 2-55 може перекачувати воду з вмістом домішок до 250 г/м3, для порівняння майже всі свердловинні насоси перекачують до 50 г/м3.
Діаметр насоса Насоси + FOCUS 2-55 - 107 мм, він буде чудовим варіантом для свердловин від 120 мм або для колодязів.
До комплекту насоса входить електричний кабель і трос по 30 метрів + пульт запуску.
Обмеження:
- Перекачувальна рідина: чиста вода (крім морської) або інші рідини, схожі з водою за щільністю та хімічною активністю
- Загальна мінералізація води, не більш ніж 1500 г/м3
- Показник pH 6,5-9,5
- Вміст механічних домішок, не більш ніж 250 г/м3
- Максимальний розмір частинок, не більш ніж 0,2 мм.
- Максимальна температура рідини, що перекачується +35 °C
Конструктивні особливості:
- Патрубок напірний із латуні
- Корпус насосної камери з неіржавкої сталі
- Робоче колесо — плавне, відцентрове, закритого типу, виготовлене з ацетатної смоли.
- Фланець перехідний із латуні
- Вал насосної частини з неіржавкої сталі AISI 304
- Гвинти, стягувальні скоби та кожух захисний із неіржавкої сталі AISI 304
- Ущільнення торцеве — графіт/SiC/NBR/AISI 304
- Покращений захист електродвигуна по лінії вала: ущільнення торцеве посилене спеціальною манжетою
- Укомплектований кабелем живлення й пультом керування з євровилкою
- Укомплектований тросом підвісу (поліефірним) завдовжки, рівною довжині кабелю живлення
Двигун:
- Асинхронний двополюсний із короткозамкнутим ротором, оливнаповнений
- Спеціальне електротехнічне мастило, нешкідливе для здоров'я людини та довкілля
- Ступінь захисту: IPХ8
- Клас нагрівності ізоляції В
- Однофазне виконання зі встановленими в пульт керування конденсатором і пристроєм захисту двигуна від перевантажень
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
Короткі технічні характеристики:
- Потужність — 1.0 Вт;
- Напор - 77 м;
- Продуктивність — 4 м3/год;
- Діаметр — 107 мм;
- Патрубок — 1".
- Довжина кабелю — 50 м;
- Довжина троса — 50 м;
- Вага — 16 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Стан | Новий |
| Якість води | Чистий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина занурення | 40 м |
| Вага | 16 кг |
| Максимальний напір | 77 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Виробник | Насоси+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 034 ₴



