
каналізаційна станція SAR 40, SAR 100, SAR 250, SAR 500 (Індивідуальний підбір)
- В наявності
53 ₴
SAR — автоматичні станції для накопичення та підіймання стічних вод.
Ці станції ідеальні для підіймання стічних вод, якщо встановлення розташовується нижче рівня каналізаційної мережі. Пропонуються ємності 40, 100, 250, 550 літрів. Всі ємності обладнані герметичною кришкою для запобігання витоку рідини або газу. Температура рідини може досягати +40 °C. Це обмеження зумовлене характеристиками занурювальних насосів, встановлених усередині бака. Забороняється використання у вибухобезпечних приміщеннях і для перекачування вогненебезпечних рідин.
Комплектуючі вироби
• Поліетиленовий бак із кришкою
• Однофазний насос із поплавцевим вимикачем, кабелем 5 метрів із вилкою Шуко
• Штуцери для підводяльної труби Ø 110, що відводить і сапунний патрубки 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний напір | 22 м |
| Об'єм гідробака | 550 л |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 970 мм |
| Висота | 715 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Пропускна здатність | 96 куб. м/год |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Якість води | Брудна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 53 ₴



