Дренажні насоси Dab VERTY NOVA 200 (Q-7м.куб/год Н-7м)
- В наявності
- Код: 60122636
9 773 ₴
Насоси VERTY NOVA фірми DAB являють собою недорогі дренажні насоси для перекачування забрудненої води без довговолокнистих включень. Вони чудово впораються з відкачуванням рідини з приямків і підвалів, з відкачуванням рідини з ємностей, басейнів, затоплених приміщень, при цьому всі основні елементи насоса виконані із стійкого до зносу технополімера. Насоси мають здвоєне сальникове ущільнення з масляною камерою. Представлені моделі з напором від 7-ої до 9-ти метрів підійдуть для більшості застосувань на заміській ділянці. Насоси VERTY NOVA комплектуются встроенным (внутрь насоса) поплавковым выключателем, что позволяет использовать их в приямках с ограниченным диаметром, где стандартному поплавку недостаточно места либо где есть возможность блокироки его нормального хода. Насос имеет переключатель, позволяющий работать в автоматическом либо ручном режиме. Насос снабжен электрическим кабелем длиной 10 метров. Все модели имеют встроенный тепловой выключатель для надежной защиты электродвигателя насоса и ручку для удобства транспортировки.
Температура перекачуваємої рідини: від 0 до +35° С.
Установка насоса: вертикальна (можливо часткове занурення насоса до рівня верхньої кришки).
Максимальна висота стовпа рідини над насосом — 7 метрів.
Використовувані матеріали:
- Корпус насоса — технополімер
- Робоче колесо — технополімер
- Всмоктуюча решітка — технополімер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | DAB |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 6.9 м |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 773 ₴



