DAB ACTIVE DRIVER M/M 1.5 кВт Інвертор керування насоса
- В наявності
- Код: 60170688
55 311 ₴
38 718 ₴
Призначення. Розроблено спеціально для керування насосами в індивідуальних системах водопостачання і невеликих сільськогосподарських установок із можливістю під'єднання до двох Active Driver у каскад (крім Active Driver M/M 1.1).
Робочий діапазон: продуктивність: до 15 куб.м/год, напір — від 10 до 90 м водяного стовпа.
Максимальний робочий тиск: 10 барів.
Перекачується рідина. Склад: чиста, без твердих включень і мінеральних олив, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками аналогічна воді.
Температура: максимальна температура рідини, що протікає +50 °C.
Основний матеріал: технополімер.
Особливості. Підтримка постійного тиску в системі завдяки регулюванню швидкості обертання двигуна. Датчик тиску та потоку вбудовані в корпус пристрою.
Монтаж: на напірному трубопроводі насоса, у вертикальному положенні.
Стандартне електроживлення: 1x230 В, 3x400 В.
Ступінь захисту: IP 55.
Клас ізоляції: F
ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ
- Російськомовний РК інтерфейс
- Вологозахист для - IP55
- Низьке споживання електроенергії
- Економія електроенергії завдяки частотному регулюванню
- Вбудовані захисту від роботи без води, перевантаження
- Захист аномальної напруги, перегрівання плати, замерзання протікання в системі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAB |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимальний напір | 8 м |
| Тип | поверхневий циркуляційний |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Пропускна здатність | 9.3 куб. м/год |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1" |
| Допустима температура рідини | від -20°C до + 110°C |
| Номінальна потужність | 31 Вт |
| Установка насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Напруга мережі | 220/230 В |
| Якість води | Чистий |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Допустима температура навколишнього середовища | до 40°C |
| Основні атрибути | |
| Захист від перегріву | True |
- Ціна: 38 718 ₴



