
Насос для каналізації Pedrollo MCm 30/50
- В наявності
71 001 ₴
49 701 ₴
+380 (97) 931-81-59
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
"ДВУКАНАЛЬНИЙ" Заглибний электронасос для каналізаційних вод
Завантажені електронасоси MC рекомендуються для відведення стічних і каналізаційних вод у побутовому та комунальному секторі. Вони обладнані ДВУКАНАЛЬНИМ робочим колесом, яке забезпечує підіймання рідин із наявністю у зваженому стані коротковолокнистих твердих частинок розмірами до Ø 50 мм. Вони рекомендуються для відведення стічних і каналізаційних вод, суміші води з мулом, поверхневих і ґрунтових вод на таких об'єктах, як заміські будинки, вілли, вдома на одну сім'ю.
Ці насоси вирізняються надійністю в автоматичних стаціонарних установках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 14 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 48 куб. м/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 701 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання



