

Відцентровий насос Pedrollo CP 230 A (Італія) трифазний
- В наявності
- Код: 44CT217AE
51 983 ₴
35 348 ₴
+380 (97) 931-81-59
viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ПЕРЕКАЧОВАНИЙ РІДКОСТУ: чиста вода
НАЗНАЧЕНИЮ: в побуті, комунальне господарське
ТИПУ: поверхневий
КАТЕГОРІЯ: відцентрові
ДИАПАЗОН ХАРАКТЕРИСТИК
- Подача до 900 л/хв. (54 м³/ч.)
- Напор до 76 м
ДИАПАЗОН ХАРАКТЕРИСТИК
- Манометрична висота всмоктування до 7 м
- Температура рідини від -10 °C до +90 °C (+40 °C у версії з робочим колесом із технополімеру)
- Температура довкілля до +40 °C
- Максимальний тиск у корпусі насоса:
- – 6 бар в CP 100-130-132-150-158
- – 10 бар в CP 170-190-200
- Безперервна робота S1

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний напір | 46 м |
| Пропускна здатність | 54 куб.м/год |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність (W) | 5.5 кВт |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Вага | 47.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | поверхневий звичайний |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2" |
| Глибина занурення | 7 м |
| Допустима температура рідини | до 40°C |
| Якість води | Чистий |
| Механізм насоса | відцентровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 348 ₴





Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин до матеріалів конструкції насоса.