
Каналізаційна станція SAR 100-ZXm 1A/40 (100 літрів)
- В наявності
53 092 ₴
SAR — автоматичні станції для накопичення та підіймання стічних вод.
Ці станції ідеальні для підіймання стічних вод, якщо встановлення розташовується нижче рівня каналізаційної мережі. Пропонуються ємності 40, 100, 250, 550 літрів. Всі ємності обладнані герметичною кришкою для запобігання витоку рідини або газу. Температура рідини може досягати +40 °C. Це обмеження зумовлене характеристиками занурювальних насосів, встановлених усередині бака. Забороняється використання у вибухобезпечних приміщеннях і для перекачування вогненебезпечних рідин.
Комплектуючі вироби:
• 100-літровий поліетиленовий бак із кришкою
• Однофазний насос із поплавцевим вимикачем, кабелем 5 метрів із вилкою
Шуко
• Штуцери для підводяльної труби Ø 110, що відводить і сапунний патрубки 50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10.5 м |
| Пропускна здатність | 24 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 645 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Загальний об`єм резервуара (ів) | 100 л |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 4 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
- Ціна: 53 092 ₴



